_______________________________
Директор - Надія Іванівна Рябцева-Відмінник освіти Методист - Галина Дмитрівна Василенко - Відмінник освіти
Навчально виховний процес здійснюють 16 педагогічних працівників.
спеціалістів – 14
спеціалістів вищої категорії – 2
керівників гуртків-методистів – 1
старших вчителів – 3
відмінників освіти України - 3
Кожна людина, яка дружить з природою щаслива. Дерево без коріння не росте - засихає і гине. Природа - це наше коріння, початок початку нашого життя... Зараз всі знають, хто такий юннат. А дев’яносто п’ять років тому це слово тільки входило в наше життя. На Васильківщині юннатівський рух зародився серед учнівської молоді, в міській середній школі № 3, його започаткував вчитель біології Федір Йосипович Івахнін.
Перші спостереження за живою природою, перші досліди проводилися на пришкільних ділянках. Так при міській Станції юних натуралістів один за одним з’являлися гуртки: садоводів, які в 60-х роках посадили на шкільних подвір’ях, навколо шкіл і на вулицях міста понад 700 дерев. У школах встановилася добра традиція - в «День саду» учні-десятикласники одержували на шкільній ділянці по саджанцю і йшли з ними до учнів першого класу. Разом з першокласниками, біля будинків, де ті живуть, вони садили плодове дерево на згадку про випускника школи. Далі за цим деревом доглядав сам першокласник.Васильківська міська Станція юних натуралістів являється однопрофільним закладом, де працюють творчі об’єднання та гуртки еколого-натуралістичного напрямку.
Головне завдання Васильківської міської Станції юних натуралістів – створювати додаткові умови для самовизначення, саморозвитку, самореалізації особистості, формування екологічної грамотності та екологічного світогляду вихованців, сприяння професійній орієнтації, розвитку творчих здібностей та оптимальних умов для інтелектуального розвитку, задоволення здібностей і обдарувань учнів.
Васильківська міська Станція являється центром додаткової освіти і соціального захисту дітей. В СЮН навчаються діти з малозабезпечених сімей, багатодітних, напівсироти, сироти.
На базі СЮН діє 49 гуртків та творчих об’єднань, в яких займаються 735 вихованців, учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста різних вікових категорій. Освітньо-виховний процес в СЮН забезпечують 16 педагогічних працівників, 15 з яких мають вищу біологічну освіту.
Педагогічні працівники в своїй роботі передбачають оволодіння вихованцями та учнями додатковими знаннями про навколишнє середовище, формування любові до рідного краю, екологічної культури особистості, розвиток національного екологічного мислення, набуття знань і досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної та пропагандистської роботи.